تبلیغات
دامپزشکان ورودی 88 دانشگاه زابل

دامپزشکان ورودی 88 دانشگاه زابل
دامپزشکی -----> حرفه‎ای که به آن افتخار می‎کنیم
قالب وبلاگ
بهراد جوانبخت با اشاره به فشردگی کاربه بررسی نشانه ی سازمان پرداخت و بخش هایی از آن را برای حاضرین شرح داد.
وی با اشاره به نقوش ساده شده در طراحی این نشانه به سادگی آن اشاره کرد و حضور المان های ساده شده تصویری مانند قلب، گوشی پزشکی، جام و مار (نماد پزشکی)، قلم، کلمه دام و... در این نشانه را شرح داد...

در مراسمی به مناسبت گرامیداشت 14 مهر ماه (روز ملی دامپزشکی) در سالن همایش های رازی، نشانه سازمان دامپزشکی کشور رونمایی شد.


در ابتدای این بخش از مراسم شهاب اشتری مدیر مسوول مجله ی الکترونیکی رنگ و مشاور هنری سازمان دامپزشکی در برگزاری این رویداد؛ با ذکر اهمیت اختصاص نشانه برای سازمان دامپزشکی و همچنین کارکردهای آن گفت: نشانه برای هر مجموعه ای عامل هویت و اعتبار آن است بطوری که حتی یک کوزه گر قدیمی هم بر روی محصول خود نشانه ای را برای هویت بخشی حک می کرده است.


وی همچنین با شایسته دانستن رفتار سازمان دامپزشکی و برگزاری حرفه ای این رویداد به قدمت 90 ساله ی این سازمان اشاره کرد و گفت: قطعا در میان تعداد زیادی از سازمان های کشور که هنوز دارای نشانه نیستند حرکت سازمان دامپزشکی حرکتی نو و اثرگذار خواهد بود.
اشتری در ادامه به  اهمیت اختصاص یک نشانه به سازمان دامپزشکی اشاره کرد و دلیل اصلی آن را ارتباط هر روز این سازمان با مردم و فعالیت های بین المللی و ملی آن دانست.


در ادامه با حضور دکترسید محسن دستور(رئیس سازمان دامپزشکی) ، استاد دکترتاجبخش(چهره ماندگار)، دکترمنادی (دامپزشک عضوهیات رییسه مجلس) و مهندس رجایی (رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس) نشانه ی این سازمان رونمایی شد.
همچنین در ادامه از بهراد جوانبخت؛ طراح نشانه ی سازمان دامپزشکی کشور نیز تقدیر شد.
بهراد جوانبخت با اشاره به فشردگی کاربه بررسی نشانه ی سازمان پرداخت و بخش هایی از آن را برای حاضرین شرح داد.
وی با اشاره به نقوش ساده شده در طراحی این نشانه به سادگی آن اشاره کرد و حضور المان های ساده شده تصویری مانند قلب، گوشی پزشکی، جام و مار (نماد پزشکی)، قلم، کلمه دام و... در این نشانه را شرح داد.
بهراد جوانبخت متولد1355، طراح گرافیک، عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، مدرس دانشگاه و آموزشگاه های هنری و مدیر هنری انتشارات و مجموعه های گوناگون است که آثارش در نمایشگاه های داخلی و بین المللی بسیاری به نمایش در آمده است و همچنین طراح نشانه هایی چون  نشریه چلچراغ، صنایع غذایی هوکامه، تماشاخانه ایرانشهر، شرکت تجارت الکترونیکی بانک تات وبسیاری دیگر بوده است.

لازم به ذکر است پیش تر سازمان دامپزشکی اقدام به انتشار فراخوانی در زمینه ی طراحی نشانه کرده بود که نهایتا از بین 400 اثر رسیده از 160 هنرمند هیچ کدام مورد پذیرش سازمان قرار نگرفت و روز گذشته در این مراسم به پاس احترام به شرکت کنندگان2 هنرمند با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

منبع : حکیم مهر
طبقه بندی: اخبار،
[ دوشنبه 17 مهر 1391 ] [ 11:41 ق.ظ ] [ داود انوری ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


دامپزشــکی بـرای بـهداشت و سلامت
دامپزشکی برای غذا
دامپزشـکی بـرای سـیاره زمین

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب