تبلیغات
دامپزشکان ورودی 88 دانشگاه زابل

دامپزشکان ورودی 88 دانشگاه زابل
دامپزشکی -----> حرفه‎ای که به آن افتخار می‎کنیم
قالب وبلاگ
رخدادی ارزشمند : دامپزشکی و زندگی پنجشنبه ها روی موج رادیو / خاطرات خود را ایمیل کنید

زارعان با اشاره به اینکه پخش این سلسله برنامها ها از پنج شنبه هفته آینده (پنجم اردیبهشت) آغاز خواهد شد، افزود: همکاران دامپزشک و سایر رده های مرتبط با دامپزشکی فعال در بخش دولتی یا خصوصی می توانند خاطرات مرتبط با دامپزشکی خود را به صورت مکتوب به آدرس ivoinfo@ivo.ir ارسال نمایند...

حکیم مهر - رئیس روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور از تهیه و آماده سازی برنامه رادیویی تحت عنوان (دامپزشکی و زندگی) خبر داد.

فاطمه زارعان گفت : بر اساس قرارداد سازمان دامپزشکی و صدا و سیما، این برنامه پنج شنبه ها از ساعت 18 تا 18:30 از شبکه سراسری صدا، رادیو ایران موج fm ردیف 90 کیلو هرتز ویا موج am ردیف 900 مگاهرتز پخش می شود.
وی اظهار کرد : با توجه به بخش بندی های انجام شده ، برنامه مذکورشامل سه بخش مستند گزارشی،گفتگوی کارشناسی و پخش روایتی از خاطرات به یادماندنی همکاران و شاغلین در عرصه دامپزشکی مرتبط با موضوع هر برنامه اختصاص خواهد یافت.
زارعان با اشاره به اینکه پخش این سلسله برنامها ها از پنج شنبه هفته آینده (پنجم اردیبهشت) آغاز خواهد شد، افزود: همکاران دامپزشک و سایر رده های مرتبط با دامپزشکی فعال در بخش دولتی یا خصوصی می توانند خاطرات مرتبط با دامپزشکی خود را به صورت مکتوب به آدرس ivoinfo@ivo.ir  ارسال نمایند.
طبقه بندی: تریبون آزاد ،
[ جمعه 6 اردیبهشت 1392 ] [ 11:56 ق.ظ ] [ ویدا معزی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


دامپزشــکی بـرای بـهداشت و سلامت
دامپزشکی برای غذا
دامپزشـکی بـرای سـیاره زمین

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب